Gå direkte til underpunkter nede på siden ved å klikke på overskriften:
Kontaktinformasjon

Administrasjon

Daglig lederMarkedssjef og head pro
Bent LundborgJoachim Lange
bent@haugergolf.nojoachim@haugergolf.no
Tlf: 670 73 770
Mobil: 990 86 000
Mobil 926 33 103
Bent vil sammen med våre ansatte sørge for at aksjonærer, medlemmer, samarbeidspartnere og gjester har en optimal golfopplevelse på Hauger, og at bane og logistikk er i henhold til styrets vedtak. Joachim har ansvaret for klubbens sponsorer og markedsføring 50%, samt ansvaret for all provirksomhet og instruksjon på Hauger. Joachim har en bachelor i markedsføring fra college i USA, i tillegg til utdannelse fra PGA of America. Joachim har vært head pro på Hauger siden 2007.
Administrasjonssekretær/ButikksjefCourse Manager
Elin IngvaldsenEoin Paul Moroney
elin@haugergolf.nocoursemanager@haugergolf.no
Tlf. 670 73 770
Direkte nr. 911 58 619
Tlf: 670 73 770
Direkte nr. 482 26 472
Elin sine oppgaver er å styre vår golfbutikk som skal være vårt service senter. All førstekontakt mot nye medlemmer samt medlemsservice skal håndteres. Hun behandler også kjøp, salg og overføringer av aksjer. Elin bistår også under sponsorturneringer og scoreservice.Eoin har, sammen med sin greenkeeperstab ansvaret for at banen fremstår med sin beste kvalitet. Været er både en venn og fiende, noe som er en del av den utfordringen han lever med. Eoin kommer fra Shannon på vestsiden av den grønne og golfvennlige øya Irland.

Kontaktinformasjon

Styret    
FunksjonNavnTlf. mobilTlf. privatTlf. arbeid
StyrelederAnne Lien90684817
StyremedlemErik Råd Herlofsen93480175
StyremedlemSigurd Sveen
95033252
NestlederMai-Britt Aaslund
93467772
StyremedlemHåkon Mathisen90646668
VaramedlemRagna Solberg 92224047
VaramedlemEven Haugen 95959500
Administrasjon    
FunksjonNavnTlf. mobilTlf. privatTlf. jobb
Daglig LederBent Lundborg9908600067073770
Markedssjef Joachim Lange9263310367073770
Butikksjef / Adm. sekretærElin Ingvaldsen9115861967073770
Andre funksjoner    
FunksjonNavnTlf. mobilTlf. privatTlf. arbeid
Course ManagerEoin Moroney4822647267073770
Ass. HeadgreenkeeperMagnus Westlund9712853867073770
RestaurantThomas Bentzen95360992
Golf butikkElin Ingvaldsen91158619
Head ProJoachim Lange92633103
Teaching ProMartin Brännströmmartin@haugergolf.no
Komitéer    
FunksjonNavnTlf. mobilTlf. privatTlf. hjem
Junior / ElitekomitéMorten Wahlund90644240
Leder DamekomitéGrete Mathisen95801135
Leder TurneringskomitéJarle Finstad48231075
Leder DugnadskomitéRoy Kristiansen92018507
Leder ValgkomitéTore Danielsen95286099
HandicapkomitéenTerje Ruud Johnsen92419355
Leder SeniorkomitéenErik Venner92225851
Leder kontrollkomitéTom Møller99330015